/گزارش خبری/ کسب جایزه بین المللی افق کوروش

[ad_1]

پرشین خودرو: فروشگاه زنجیره ای افق کوروش نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت و همچنین جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت در خدمات فروشگاه های زنجیره ای از سوی کشور آلمان را به خود اختصاص داد.

به گزارش پرشین خودرو، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت و همچنین جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت در خدمات فروشگاه های زنجیره ای از سوی کشور آلمان را به خود اختصاص داد.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با توجه به دستاوردها و سوابق موفق در عرضه محصولات با کیفیت و حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال، موفق به دریافت نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت شد.

در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که با هدف معرفی دستاوردها و عملکرد مطلوب شرکت های پیشرو در اقتصاد کشور و بررسی راهکارهای انتقال تجارب موفق آنان به دیگر مجموعه ها در مسیر رشد و توسعه برگزار گردید، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت شد.

 

نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت

 

همچنین در این اجلاس که با حضور مقاماتی از نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور اقتصاد و دارایی، مدیران نظام بانکی کشور و مدیران صنایع تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش توانست استاندارد و جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت (Popularity chain store Awards) در خدمات فروشگاه های زنجیره ای از سوی کشور آلمان را دریافت کند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *