پیش از خرید خودرو از ۲ تکه نبودن بدنه آن اطمینان حاصل کنید

[ad_1]

شهروندان از خرید و فروش خودرو به صورت وکالتی و مبایعه نامه‌ای پرهیز و صرفاً در مراکز شماره گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند.

شهروندان از خرید و فروش خودرو به صورت وکالتی و مبایعه نامه‌ای پرهیز و صرفاً در مراکز شماره گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از فارس، سرهنگ سعید روحی، معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار داشت: خودروهایی که تصادف می‌کنند چنانچه نیاز است که نیمه اتاق از چرخ های عقب به جلو و یا از چرخ‌های جلو به عقب تعویض شود حتماً باید برای رعایت استانداردها، اتاق را به صورت کامل تعویض و مجوزهای لازم را از پلیس راهور ناجا دریافت کنند.

وی تصریح کرد: در صورتیکه این امر اجرایی نشده و مالک خودرو تنها نسبت به تعویض بخش صدمه دیده اقدام کند، پلیس در زمان تعویض پلاک مجوزی برای این خودروها صادر نمی‌کند.

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: خریداران خودرو پیش از پرداخت کامل وجه باید از دو تکه نبودن بدنه آن با مراجعه به مراکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کنند تا با مشکلی در زمان شماره گذاری مواجه نشوند.

وی تاکید کرد: شهروندان از خرید و فروش خودرو به صورت وکالتی و مبایعه نامه‌ای پرهیز و صرفاً در مراکز شماره‌گذاری نسبت به انجام معامله اقدام کنند تا خودرو سالم و بدون مشکلی خریداری کرده باشند. در این صورت پلاک و کارت و سند مالکیت به نام مالک جدید صادر و تحویل می‌شود.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *