مقایسه جک s3 با لیفان x50

[ad_1]

جک S3

کرمان موتور با مونتاژ و تولید جک S3 نشان داد که همه ماشین های چینی بد نیستند و بعضی از اینها مانند جک S3 که پر فروش ترین کراس اوور چین است حرف های زیادی برای گفتن دارند . اگر با سبک طراحی ماشین های جک آشنا باشید میبینید که S3 هم زبان طراحی دیگر کراس اوور های این کمپانی را دنبال کرده است و چهره ای آشنا دارد . در نمای جلوی جک S3 با صورتی شبیه به هیوندای IX35 نسل قدیم و جک S5 روبرو میشویم که با تغییرات صورت گرفته طراحی اش درخور و مناسب این کلاس گشته است و در گوشه های ماشین خطوط تیز و وجود برجستگی ها به جذابیت بصری این ماشین کمک کرده اند . شباهت جک S3 با برادر بزرگترش جک S5 با قدم گذاشتن به داخل کابین ماشین وضوح بیشتری پیدا میکند و انگار جک S5 در ابعاد جمع و جور تر جک S3 به نمایش گذاشته شده است . در میان ماشین های چینی هم رده از جمله لیفان X50 ، جک S3 بهترین کابین را برای سرنشینان فراهم کرده است زیرا فضا سازی خوبی انجام شده است ، متریال مناسب و مرغوبی به کار رفته است ، ارگونومی و راحتی کابین خوب ارزیابی میشود و درون کابین ماشین همه چیز در سر جای مناسب خود قرار دارد . معمولا برای خرید ماشین در این کلاس مردم به سطح آپشن توجه ویژه ای دارند و جک S3 هم یک ماشین کامل با توجه به قیمتش در این بحث است و امکانات متنوع و سرگرم کننده ای برای شما در طول سواری با این ماشین در نظر گرفته شده است تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید .

جک S3 در میان ماشین های چینی رقیبش میتوان گفت که بهترین پیشرانه را از جهات مختلف دارد و در بررسی های مختلف هم این موضوع را به خوبی اثبات کرده است . قلب تپنده این پرفروش چینی 4 سیلندر 1.6 لیتری با آرایش خطی است که 1590 سی سی حجم دقیق پیشرانه این ماشین است . جک S3 به لطف این پیشرانه قابلیت تولید118 اسب بخار قدرت در 6000 دور در دقیقه و 155 نیوتن متر گشتاور در دور موتور 3500 دور در دقیقه را دارا میباشد . اگر نگاه کوتاهی به جدول مشخصات فنی جک S3 داشته باشیم اعداد و ارقام این ماشین با توجه به کاربری جک S3 مناسب هستند و برای نیازمندی های روزمره شهری جک S3 کارایی خوبی دارد . جک S3 برای انتقال قدرت از گیربکس 5 سرعته دستی یا اتوماتیک CVT بهره میبرد که هر دو عملکرد مناسبی دارند . لیفان X50 و جک S3 هر دو از گیربکس CVT بهره میبرند اما جک S3 در این زمینه ماشین خوبی است و لیفان X50 با گیربکس CVT  بی کیفیتش شما را مایوس میکند .

سواری  جک S3 خوب بوده و سیستم تعلیق ماشین عملکرد مناسبی را از خود نشان میدهد و در طول سواری با این ماشین هندلینگ مناسب جک S3 نظر شما را به خود جلب خواهد کرد . جک S3 ماشین خوش دستی است و با توجه به وزن و ابعاد ماشین فرمان پذیری خوبی دارد و از نظر پایداری هم جک S3  سطح قابل قبولی دارد و از همه مهم تر ترمز های جک S3 نیروی مناسبی یرای ایستایی ماشین دارند .

در میان کراس اوور های کوچک بازار جک S3 جز ماشین های با کیفیت بالا است که به شما پیشنهاد میکنیم اگر در مورد ماشین های چینی بدبین و شکاک هستید حتما یکبار راندن و بررسی جک S3 را امتحان کنید چون این  ماشین در مورد حداقل خودش دیدگاه مثبتی را در ذهن شما ایجاد میکند . در مقایسه جک S3 و لیفان X50 هیچ دلیل منطقی برای انتخاب لیفان X50 وجود ندارد و ویژگی های مثبت جک S3 قطعا برای خریدش شما را وسوسه خواهد کرد .

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *