فروش دیار خودرو توسط موسسه کوثر

[ad_1]

فروش دیار خودرو توسط موسسه کوثر

17

اخبار به دست آمده از موسسه اعتباری کوثر حاکی از آن است که این موسسه به‌عنوان سهامدار اصلی شرکت خودروسازی “سازه‌های خودرو دیار” قصد دارد ۸۹درصد از سهام تملیکی خود در این شرکت را از طریق مزایده واگذار کند.

 

به گزارش سایت خودرو ، موسسه اعتباری کوثر اعلام کرد قصد دارد ۸۹درصد از سهام تملیکی خود در شرکت سازه‌های خودرو دیار را که معادل بیش از ۲۷میلیون سهم در این شرکت است از طریق مزایده به فروش برساند.
بر اساس اعلام این موسسه، قیمت پایه در نظر گرفته شده برای سهام سازه‌های دیار معادل ۶۲۰ میلیارد تومان است که باید طی فرآیندی به‌صورت نقدی، دریافت سهام، دارایی یا قراردادهای لازم‌الاجرا به موسسه کوثر پرداخت شود.
این موسسه همچنین امکان خرید اعتباری سهام سازه‌های خودرو دیار را نیز ارائه کرده است که بر اساس آن ارزش پایه سهام مورد اشاره ۷۰۰ میلیارد تومان است که خریدار پس از واریز اولیه ۸۰میلیارد تومان، با ارائه وثایق لازم الاجرا، تضمین ملکی و چک‌های تضمین قرارداد می‌تواند سهام را در تملک خود درآورد.
مهلت شرکت در این مزایده تا ساعت ۱۶ عصر روز شنبه مورخ ۱۰ تیر ماه خواهد بود و سپرده شرکت در مزایده ۲۰میلیارد تومان است. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۸۲۱۳۳۰۲۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
سازه‌های خودرو دیار که بیشتر با نام دیار خودرو شناخته می‌شود تولید و عرضه محصولاتی همانند سابرینا، سنوا، شاسی‌بلند‌ها و کراس‌اوور‌های گریت وال و وانت‌های وینگل را در کارنامه خود دارد.

عصر خودرو

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *