شورولت رکوردهای کامارو را به ثبت می رساند

[ad_1]

شورولت تصمیم دارد با حضور در مسیر مشهور نوربورگرینگ عملکرد قدرتمندترین نسخه کامارو یعنی ZL1 1LE را به صورت رسمی ثبت کند.

شورولت تصمیم دارد با حضور در مسیر مشهور نوربورگرینگ عملکرد قدرتمندترین نسخه کامارو یعنی ZL1 1LE را به صورت رسمی ثبت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، این شرکت به تازگی تیزر تصویری جدیدی رااز خودروی کامارو ZL1 1LE منتشر کرده که آن را در مسیر نوربروگرینگ نشان می دهد. نسخه معمولی این خودرو که قدرتی 650 اسب بخاری دارد پیش از این در این مسیر حضور پیدا کرده و رکورد 7:59.6 را در آن به ثبت رسانده بود. این خودرو به یک موتور 6.2 لیتری سوپر شارژ V8 به توان 650 اسب بخار مجهز بود و حالا نسخه 1LE به امکاناتی ارتقا یافته در این مسیر حضور پیدا کرده است.

بسته 7500 دلاری Extreme Track Performance، کاهش وزن 27 کیلوگرمی، سامانه تعلیق قابل تنظیم و تیرک پایدار کننده قسمت عقب جزامکانات جدید در نظر گرفته شده برای 1 LE است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به باله عقبی بزرگ و تایرهایEagle F1 super Car 3R  Goodyear اشاره کرد.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتر در مورد این خودرو در دسترس نیست و بایستی منتظر اعلام رسمی شرکت در مورد عملکرد آن در نوربورگرینگ باشیم.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *