زمان عرضه برلیانس C3، محصول جدید پارس خودرو اعلام شد + قیمت

[ad_1]

مدیرعامل پارس خودرو در حاشیه مراسم تحویل اولین سری از تولیدات برلیانس H200 گفت: خودروی برلیانس C3 در مرداد ماه تولید و وارد بازار خواهد شد.

«خبرماشین» – مدیرعامل پارس خودرو در حاشیه مراسم تحویل اولین سری از تولیدات برلیانس H200 گفت: خودروی برلیانس C3 در مرداد ماه تولید و وارد بازار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین»، آقامحمدی با اشاره به تولید محصولات جدید در این شرکت گفت: به زودی خودروی برلیانس C3 در محدوده قیمتی 50 تا 60 میلیون تومان در این شرکت تولید و از مرداد ماه وارد بازار می شود.

برلیانس C3 یا همان برلیانس کراس به موتور 1.5 لیتری 103 اسب بخار با گشتاور 143 نیوتون متر مجهز است و یک گیربکس چهار دنده اتوماتیک وظیفه انتقال قدرت را به چرخ های جلو دارد. در نمونه موجود نمایشگاهی، C3 از نظر امکانات رفاهی کمی قوی تر ظاهر شده است و تا حدی در مقام یک هاچبک کراس می تواند با سایر رقبا رقابت کند. مانیتور و دوربین عقب به صورت پیش فرض روی خودرو نصب شده و در برخی نمونه طراحی داخلی با رنگ قرمز انجام صورت گرفته است. البته که احتمال آن آنچنان قوی نیست که نسخه کراس برلیانس H320 یا همان C3 در بخش طراحی داخلی با تیراژ تولید بالا تفاوتی با نسخه معمولی داشته باشد.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *