بهترین ماشین با 20 میلیون

[ad_1]

فولکس گل بهترین ماشین کارکرده تا 20 میلیون تومان

فولکس واگن گل که ماشین هاچبک سایت برزیل فولکس است برای نخستین بار در سال 1384 بر روی خط تولید کرمان خودرو قرار گرفت و از همان زمان خود را ماشین خوب و کم استهلاک و با کیفیتی نشان داده است . این ماشین جوان پسند و کوچک تا سال 1389 تولید شد و در حال حاضر نمونه های کم کارکرد آن بهترین ماشین کارکرده در رنج قیمت 20 میلیون تومان میباشد . فولکس گل از نظر ظاهری ماشین شکیل و در عین حال جوان پسندی میباشد و ماشین باب میل بسیاری از سنین و سلیقه هاست . در داخل کابین فولکس گل با ماشین نسبتا ساده  ولی ارگونومیک و راحت  رو به رو هستیم که کیفیت متریال آن خوب و کیفیت مونتاژش بسیار خوب است و از ماشین های رقیب خود سطح کیفی بالاتری را دارا میباشد .  فولکس واگن گل ماشین چندان جدیدی نیست و ارزان قیمت میباشد از این رو نباید از این ماشین انتظار آپشن و تجیزات خاص داشته باشیم ولی همین ادوات و تجیزات خودش نسبت به بودجه کافی به نظر میرسد و از نظر کیفیتی هم کاملا در سطح بالایی قرار دارند .  

فولکس واگن گل در طول 6 سال تولیدش ماشین پر فروشی بود و با استقبال بالای مردم و مخصوصا جوانان رو به رو شد که باعث شده در حال حاضر نمونه های سالم و کم کار این ماشین را با کمی زحمت بتوان یافت .

در بحث فنی  فولکس واگن گل قدرت خود را از یک پیشرانه 4 سیلندر خطی میگیرد که 1800 سی سی حجم دارد  . این پیشرانه در دور موتور 5500 دور بر دقیقه به قدرت 100 اسب بخار و در دور موتور 3000 دور بر دقیقه به گشتاور 152 نیوتن متر دست پیدا میکند . پیشرانه فولکس واگن گل همواره ماشین را چابک نگه میدارد زیرا گشتاور خود را دور های پایین در اختیار راننده قرار میدهد و کشش بسیار خوبی را برای ماشین فراهم مینماید . این پیشرانه به یک گیربکس 5 سرعته دستی متصل شده است که با توجه به قدرت موتور و گشتاور وارد شده به گیربکس ماشین کمی ضعیف احساس میشود اما ماندگاری و کیفیت خوبی دارد و تا مدت زیادی گیربکس سالم و سر حالی میماند . فولکس واگن گل از شتاب گیری نسبتا خوب و رضایت بخشی برخوردار است که نکته قابل توجهی است ولی گل فولکس نسبتا با توجه به حجم موتور و کلاس و جثه ماشین پر مصرفی به طور تقریبی میباشد زیرا با  مصرف سوخت ترکیبی در حدود 7.2  لیتر و حجم مخزن سوخت 51 لیتری تقریبا هر 600 الی 700 کیلومتر یکبار نیاز به بنزین زدن و مراجعه به پمپ بنزین دارد که رقبایش به طور نسبی ماشین های کم مصرف تری هستند .

در بحث سواری و هندلینگ فولکس واگن گل ماشینی با فرمان پذیری خوب و پایدار میباشد که از تعلیق قدرتمند ولی نسبتا خشکی  بهره میبرد که هندلینگ خوبی را برای ماشین رقم زده است و به خوبی از پس نا همواری ها و پستی بلندی های مسیر حرکت بر میاید و عملکرد جذابی را از خود  برای راننده ماشین به نمایش میگذارد .

در یک جمع بندی کلی فولکس واگن گل را یک ماشین هاچبک  عالی  میتوان دانست و بهترین انتخاب ماشین  با بودجه ای در رنج قیمتی 20 میلیونی است که  با وجود کارکرده بودن بسیاری از پارامتر های یک ماشین خوب را دارا میباشد و توصیه ماشین 3 به شما در این محدوده قیمت فولکس واگن گل سالم و کم کارکرد میباشد .

 


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *