اینفینیتی Q50 EV کانسپتی برای سال 2025 می‌باشد

[ad_1]

آیا تاکنون فکر کرده‌اید که یک سدان سایز متوسط تمام الکتریکی اینفینیتی در 8 سال آینده چه شکلی خواهد بود؟ پس باید نگاهی به جانشین فرضی Q50 بیندازید.

آیا تاکنون فکر کرده‌اید که یک سدان سایز متوسط تمام الکتریکی اینفینیتی در 8 سال آینده چه شکلی خواهد بود؟ پس باید نگاهی به جانشین فرضی Q50 بیندازید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، طراح این رندر، یک مدل آینده نگرانه اینفینیتی را تصور کرده و خودرویی با طراحی کابین راننده محور و یک معماری خاص که قطعاً نشان از تمام الکتریکی بودن آن دارد را طراحی کرده است.

همان طور که می‌توانید ببینید، راننده داخل کابین در یک محفظه بسته می‌نشیند که با یک کنسول مرکزی بلند احاطه شده است. صندلی جلو قابلیت چرخش داشته و سرنشین می‌تواند از حضور در فضایی که طراح آن را یک محیط لوژ مانند می‌نامد لذت ببرد.

فرمان خودرو نیز بسیار جالب توجه می‌باشد. اول از همه، شاید خیلی‌ها به سختی بتوانند به آن لقب فرمان بدهند زیرا شکل آن به گونه‌ای است که مشابه آن را فقط در فیلم‌های علمی تخیلی دیده‌اید. یک صفحه نمایش باریک نیز داخل آن کار شده که می‌توانید اطلاعات حیاتی خودرو مانند سرعت را داخل آن ببینید.

در مورد طراحی بدنه، در حالی که یک دو مورد وجود دارند که با نگاه به آن‌ها می‌توان فهمید این یک اینفینیتی می‌باشد (مانند جلو پنجره و چراغ‌های جلو)، ولی در واقعیت با توجه به طراحی علمی تخیلی آن به راحتی می‌توان آن را ساخت هر خودروساز مطرح اروپایی و آمریکایی نیز دانست.

همچنین، اگر فکر می‌کنید این خودرو طراحی بسیار آینده نگرانه تری دارد و به اعتقاد شما 8 سال دیگر خودروها این شکلی نخواهند بود، حق با شماست و ما نیز با شما هم نظر هستیم.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *