آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها+ نقشه

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، طبق آخرین گزارش‌های ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور در حال حاضر شرایط بسیاری از جاده‌ها عادی است و تردد در آنها به شکلی روان ادامه دارد.

در استان مازندران به غیر از محدوده‌ای میان مرزن آباد و سیاه بیشه در جاده چالوس که ترافیک آن نیمه سنگین گزارش شده وضعیت تردد در دیگر جاده‌های اصلی شکل روان دارد و تنها در ورودی شهر تهران وضعیت ترافیک قدری پیچیده‌تر می‌شود. در حال حاضر تردد خودروها در جاده هراز و جاده فیروزکوه کاملا عادی است.

در استان گیلان نیز وضعیت به همین شکل است و آزاد راه قزوین – رشت که در روزهای گذشته ترافیکی نسبتا سنگینی را پشت سر گذاشته بود، در حال حاضر ترددی روان دارد و جز چند محور داخلی در استان گیلان تمام راه‌های اصلی این استان ترافیکی سبک را پشت سر می‌گذرانند.

 

استان تهران نیز شرایطی شبیه به دیگر استان‌ها پیدا کرده است و جز ترافیک معمول در آزاد راه تهران – کرج و بالعکس که روزانه تکرار می‌شود در دیگر جاده‌ها وضعیت ترافیکی روان است و در ورودی شهر نیز جز چند محدوده مشخص دیگر جاده‌ها وضعیت ترافیکی عادی‌ای را پشت سر می‌گذراند.

در استان قم نیز تمام جاده‌های اصلی به سمت تهران، کاشان و ساوه ترافیکی روان را پشت سر گذاشته‌اند و شدت ترافیک در این استان مرکزی نیز به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.

در خراسان رضوی جز چند جاده منطقه‌ای راه‌های اصلی بدون هیچ مشکلی پذیرای مسافران هستند و راه‌های ارتباطی مشهد به تربت جام، نیشابور، سبزوار و قوچان به شکلی روان ادامه پیدا کرده است.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *